İnternet dünyasında yer alan binlerce site arasında, çalışan ve insanların işine yaracağını düşündüğümüz siteleri bir araya topluyoruz. Böylece insanların ihtiyaç duyduğu sitelere ulaşmasını kolaylaştırmayı hedefliyoruz.
Yenilenen ve sürekli gelişen internet dünyasını her an takip ederek sistemimizde yapılması gereken geliştirmeleri yapmak ve her an insanların işine yarayacak şekilde sistemimizi ayakta tutmayı hedefliyoruz. Aldığımız geri bildirimler ile sistemi geliştirmeye devam ediyoruz.
Bu proje 22 Nisan 2005 tarihinde yayın hayatına başladı. Geçen süre içerisinde tek tek incelenen site adresleri ile bugünlere geldi. Temiz bir internet ortamı için çalışmalarını sürdürmektedir. Şubat 2010'da sistem tabanı tamamen yenilendi ve güçlendirildi.

Bulsam.Net'e destek vermek ister misiniz? Temiz bir internet için lütfen desteklerinizi esirgemeyin.

Site Ekle Web sitenizin bulsam.net'te bulunduğunu gösteren 88x31 ebatlarındaki resimi web sitenize koyabilirsiniz. Soldaki gibi bir resim koymak için lütfen kodu web sitenizin istediğiniz kısmına yerleştiriniz.

  • CodeIgniter ile geliştirilmiştir.
  • Smarty kullanılmıştır.

Bu siteye yer alan site adresleri kullanıcılar tarafından girilmektedir. Güncelleğinden ve içeriğinden Bulsam.net yönetimi sorumlu tutulamaz.